Kurumsal

Üstün kaliteli alüminyum profil üretimi her geçen gün artan standartlarla devam ettiren Akelsan Alüminyum, bölgemizin önde gelen alüminyum firmalarından birisidir.

Mutlak müşteri ve çalışan memnuniyeti prensibiyle yapan Akelsan Alüminyum, cam balkon ve inşaat gibi farklı sektörlerin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayan, çevreyle dost üretim sistemelerini benimseyen, küresel etkileşimleri yakından takip ederek sürekli yenilenen, çağdaş bir vizyonla gelişiyor.

Ürün-Kalite çıtasının sürekli yükseltilmesi, ürün yelpazesinin geliştirilmesi, yeni ürünlerin tasarımı, kullanım alanlarının arttırılması için sürekli olarak çalışan Ar-Ge bölümüyle göz dolduran Akelsan Alüminyum kalitesi, güvenilirliği, kullandığı teknoloji ve özel çözümler üretme gücüyle pazar payını sürekli genişletiyor.

Akelsan Alüminyum, alüminyum bazlı ürünlerin kalitelerini arttırarak ve kullanım alanlarını yaygınlaştırarak doğal ve estetik mekanların yaratılmasına da öncülük ediyor. Her yapı için kendine özgü, üstün nitelikli ve ileri teknoloji gerektiren çağdaş çözümler sunan Akelsan Alüminyum, esnek yaklaşımları, üstün hizmet kalitesi ve fiyat-kalite dengesi ile küresel pazarda söz sahibi bir kurum olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Ürünlerini Sattığımız Firmalar